Jak się odnaleźć

Internet zaistniał jako narzędzie masowej wymiany informacji w połowie lat 90 -tych ubiegłego, dwudziestego wieku. I wtedy pojawiły się pierwsze portale randkowe. Jednym z nich była czateria, która działała w ramach Interii.

szukam partneraTam można było znaleźć bardzo wiele ogłoszeń dotyczących ofert wzajemnego poznania się. Zresztą do dzisiaj ów portal funkcjonuje, lecz od tej pory pojawiły się także inne. Ogłoszenia szukam partnera oraz temu podobne znaleźć można na portalach oferujących wszystkie usługi, nawet te związane z podjęciem pracy. Są to rewelacyjne narzędzia pozwalające ludziom samotnym na znalezienie tej jedynej właściwej osoby.

 Jeżeli jednak naprawdę chcemy aby nasze poszukiwania były skuteczne, musimy dobrze zaprezentować nasz własny profil. Konieczne jest zamieszczenie zdjęcia które powinno być wyraźne,czytelne i naturalne. Żadnych retuszy nie powinno być na zdjęciu, gdyż to powoduje utratę naszej wiarygodności. Pomyślmy tylko – przecież ta osoba z którą mamy się spotkać zobaczy jak naprawdę wyglądamy! Będąc na portalu randkowym zawsze powinniśmy pamiętać o tym aby nawiązując kontakt z jakąś osobą nie przeciągać zbytnio rozmowy w sferze wirtualnej. To znaczy że nie powinniśmy zbyt długo tkwić w sieci, gdyż wtedy łatwo wyrobić sobie fałszywy obraz tej osoby – zbytnio wyidealizowany zarówno co do formy (wygląd) jak i treści (charakter).

 Jeśli zaś poznamy się stosunkowo szybko wówczas wszystkie złudzenia jak i obawy prędko znikną. Kiedy się należy spotkać? Proponowanie spotkania od razu nie zawsze jest dobrym pomysłem, gdyż bardzo często powoduje iż ta druga osoba się spłoszy. Z drugiej jednak strony żadna wymiana mebli ani też skype nie zastąpi spotkania w realu. Czas w którym należy się zdecydować na szybkie spotkanie to około dwóch tygodni intensywnej korespondencji. Jeśli nasz potencjalny przyszły partner lub partnerka nie mają czasu, nie mają ochoty lub są jakieś inne przyczyny – to wiadomo już, że taka osoba szuka powodu dla uniknięcia spotkania.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Two Girls sitting in Field with Straw Bales
Randki

Nikt nie che być samotny. Owszem lubimy czasem pobyć samemu, lecz chyba nikt z nas nie preferuje samotności jako sposobu...

Zamknij