Poszukiwania drugiej połowy

 Od „Adama i Ewy”, odkąd istnieje ludzkość, ludzie chcą się poznawać, wiązać, tworzyć związki, małżeństwa, zakładać rodziny. Szczęśliwcem jest ten kto poznał wybraną dla siebie, ukochaną osobę.

ogłoszenia matrymonialneNie każdemu jednak jest pisane spotkać swoją drugą połówkę w realu. Nawet jeżeli gdzieś na ulicy, lub w sklepie zobaczymy jakąś piękną osobę i nas olśni jak w filmie, to z reguły nie mamy odwagi do niej podejść. Zazwyczaj single próbują się ratować ogłoszeniami na jakichś portalach internetowych, gdzie można znaleźć swoją przyszłą sympatię. Oprócz zwykłych portali randkowych istnieją także i takie które pomagają w zawarciu związku małżeńskiego. Są to portale zamieszczające ogłoszenia matrymonialne. Rejestracja na takim portalu pociąga za sobą konkretną opłatę. Niemniej jednak w zamian możemy się spodziewać konkretnych usług na wysokim poziomie. Kiedyś takie ogłoszenia można było spotkać tylko w gazetach, lub w biurach matrymonialnych, potem także w telegazecie, a obecnie – są one dostępne również w internecie.

Przede wszystkim najważniejsza jest wiarygodność: administracja portalu z ogłoszeniami matrymonialnymi bardzo często sprawdza ogłoszeniodawców w celu potwierdzenia ich tożsamości – telefonicznie lub osobiście. Ogłoszenia matrymonialne w internecie mogą również być zamieszczane na stronach internetowych biur matrymonialnych. Niektóre matrymonialne anonse nie zawierają zdjęcia, lecz za to szczegółowy opis danej postaci sporządzony przez osobę określającą się mianem „swatki”. Znamy tylko imię i wiek kandydata lub kandydatki i poznajemyczasem opinię którą przedstawia na swój temat.

Niektóre opisy profili kandydatów są tak sugestywne że wydaje się że obraz danej osoby mamy już przed oczyma. I nic innego nam nie pozostaje jak tylko się umówić i poznać tę osobę. Ogłoszenia zawierają numery referencyjne i można umawiać się na takie spotkania według tych numerów. A wówczas: kto wie, czy może z takiego właśnie spotkania zrodzi się wielka miłość… na długie lata a może także i na zawsze…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
oferty matrymonialne
Pośrednicy matrymonialni

Trudne byłoby życie bez pośredników. Pośrednicy oferują nam wszelkiego rodzaju usługi – budowlane, mieszkaniowe, handlowe, oraz inne. Istnieje też pośrednictwo...

Zamknij