Miłość od zaraz

Stale poszukujemy. Jako ludzie jesteśmy – zawodowymi poszukiwaczami. Czego szuka człowiek? Miejsca na Ziemi, pracy, odpoczynku, relaksu, dobrej książki, towarzystwa i wielu, wielu innych atrakcji. Ale jeżeli szukam miłości to gdzie mam ją znaleźć?

szukam miłościLudzie poznają się w różnych miejscach. Można powiedzieć że najbardziej popularne są imprezy na których można się spotkać. Bardzo często poznajemy się za pośrednictwem znajomych, na zasadzie: „poznam Cię z kimś…” To zapewne najczęstsze formy spotkań. Oprócz tego – jest możliwe również poznanie się na dancingu, lub w dyskotece, a nawet na wernisażu… Takie spotkania są też możliwe w parku, w lesie – na zasadzie całkiem przypadkowego olśnienia, zauroczenia że „to jest właśnie ten jedyny / ta jedyna”.

Jednak nie każdy ma szansę na odnalezienie miłości swojego życia – przyczyną tego może być brak determinacji, wiary w powodzenie, lub zwykłego szczęścia. Dla takich osób czekają specjalne oferty, przygotowane przez biura matrymonialne. Oferty te są bardzo różnorodne, a zatem każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie.

 Portale internetowe, rozmaite biura matrymonialne to oferty dla każdego zainteresowanego poważnym poszukiwaniem miłości. Ale ostatnio pojawił się całkiem nowy rodzaj usługi – kojarzenie na imprezie. Na czym on polega?

 Pewna dziewczyna ma swoisty dar – kojarzenia par. Jej propozycja jest następująca: idziemy razem na imprezę. Tam wypatruję dziewczynę która mi się spodoba. Jeżeli taką zauważę, to wówczas dziewczyna z którą przyszedłem podchodzi do niej i zagaduje ją na rozmaite tematy – na przykład gdzie kupiła taką fajną torebkę… Od słowa do słowa… i zaczyna się rozmowa. W pewnym momencie dziewczyna z która przychodzę daje mi znak (np. poprawia dyskretnie fryzurę…) żebym podszedł. Podchodzę i zostaję przedstawiony tej dziewczynie która mi spodobała… Zaczynamy rozmowę i teraz już tylko ode mnie zależy kiedy dam dyskretny znak mojej „koleżance” z którą przyszedłem, że już może odejść, że jej misja jest skończona.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
sympatia
To coś

Czy już jest przyjaźń czy to jest kochanie? - śpiewał kiedyś Marek Grechuta. Lecz czy różnica między tymi dwoma stanami...

Zamknij